Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Stugor i vinterlandskap, signerad E. Ollers 1935, olja på duk, 36x49 cm

148263

2012-09-19