Piedestaler Gustafsberg

Piedestaler Gustafsberg
Piedestaler Gustafsberg
Piedestaler Gustafsberg
Piedestaler Gustafsberg
Piedestaler Gustafsberg
Piedestaler Gustafsberg

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, Gustafsberg, majolika, höjd 93 cm

Lagningar samt skador

148269

2012-09-18