Skrivschatull mahogny

Skrivschatull mahogny
Skrivschatull mahogny
Skrivschatull mahogny
Skrivschatull mahogny
Skrivschatull mahogny
Skrivschatull mahogny

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSCHATULL, mahogny, 1800-tal, nyckelskylt av ben, höjd 16 cm, 28,5x40 cm, nyckel finns

Skador

148277

2012-09-19