Leksak i form av motorcykel Kellermann

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

KELLERMANN MOTORCYKEL, 1930-40-tal, motorcykel med passagerare, litograferad plåt, urverksdrivna, motorcykelns längd 14,5 cm, nyckel finns

Slitage

148279

2012-09-19