Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
KELLERMANN MOTORCYKEL, 1930-40-tal, motorcykel med passagerare, litograferad plåt, urverksdrivna, motorcykelns längd 14,5 cm, nyckel finns
Slitage
148279
2012-09-19