Nils Carlstedt oljemålning

Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning
Nils Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Klara sjö med Stadshuset, otydligt signerad, olja på duk, 120x141 cm

148324

2012-09-19