Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

9 000 SEK

VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Ugglemark", signerad och daterad Viksten 74F, olja på duk, 90x108 cm

148353

2012-09-20