Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
VIKSTEN, Hans, (1926-1987): "Ugglemark", signerad och daterad Viksten 74F, olja på duk, 90x108 cm
148353
2012-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här