Allmogeinteriör
2012-09-19
148397
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Allmogeinteriör, 1800-tal, olja på duk, 30x45 cm