Tevagn 1950-tal

Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal
Tevagn 1950-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TEVAGN, 1950-tal, mahogny, höjd 57, längd 73 cm, originalhjul medföljer

Slitage

148404

2012-09-22