Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LERIN, Lars (född 1954): "Sommarhus", signerad och daterad a tergo Lars Lerin 1998, olja på pannå, 10x15 cm
148411
2012-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här