Lars Lerin oljemålning

Lars Lerin oljemålning
Lars Lerin oljemålning
Lars Lerin oljemålning
Lars Lerin oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): "Sommarhus", signerad och daterad a tergo Lars Lerin 1998, olja på pannå, 10x15 cm

148411

2012-09-19