Rune Jansson litografier

Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier
Rune Jansson litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANSSON, Rune, (född 1918): 5 st: Kompositioner, signerade Rune Jansson, ca 26x33 cm vardera

Ramar med hål för fast montering

148416

2012-09-19