Anton Pick oljemålning

Anton Pick oljemålning
Anton Pick oljemålning
Anton Pick oljemålning
Anton Pick oljemålning
Anton Pick oljemålning
Anton Pick oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PICK, Anton (1840-1905): "Millstätter See, Kärnten - Österrike", signerad A Pick, olja på duk, 52x93 cm

Smärre dukbortfall

148420

2012-09-19