Stan Wys brons

Stan Wys brons
Stan Wys brons
Stan Wys brons
Stan Wys brons
Stan Wys brons
Stan Wys brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WYSOCKI, Stanislaus (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 2001, II/XII, patinerad brons, höjd med stensockel 28 cm

148425

2012-09-23