Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1950-tal, tioarmad, vita glaskupor, mässing, höjd 65 cm,diameter ca 80 cm
Proveniens: Beställd av arkitekt Lars Ridderstedt till församlingsrummet i Vallviks kyrka 1955.
148440
2012-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här