Axel Nilsson oljemålning
2012-09-23
148442
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILSSON, Axel (1889-1981): "Bergklack i skugga", signerad Axel Nilsson, olja på duk, 46x55 cm