Stig Otto Wretling oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WRETLING, Stig Otto (1911-1973): Vinterlandskap, signerad och daterad Wretling-40, olja på pannå, 22x27,5 cm

Färgbortfall

148444

2012-09-24