Stig Otto Wretling oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

WRETLING, Stig Otto (1911-1973): Örebro slott, signerad och daterad Wretling -37, gouache, 31x30 cm

Skrapmärken

148445

2012-09-23