Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av flicka med hatt, olja på duk, 76x63 cm, möjligen Amerika enligt uppgift

Lagningar, krackeleringar, färgbortfall, skada

148449

2012-09-23