Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av flicka med hatt, olja på duk, 76x63 cm, möjligen Amerika enligt uppgift
Lagningar, krackeleringar, färgbortfall, skada
148449
2012-09-23