Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med skrivskiva, sengustaviansk stil, med stenskiva, valnöt, höjd 124, 77x46 cm

Skador, lagningar

148468

2012-09-23