Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GIPSSKULPTURER: (2) NORDIN Alice (1871-1948): Flicka med pärla, signerad och daterad 1923, höjd 37 cm samt ELDH, Carl (1873-1954): Flicka, märkt Eldh, höjd 20 cm
Skador
148469
2012-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här