Alice Nordin Carl Eldh gipsskulpturer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GIPSSKULPTURER: (2) NORDIN Alice (1871-1948): Flicka med pärla, signerad och daterad 1923, höjd 37 cm samt ELDH, Carl (1873-1954): Flicka, märkt Eldh, höjd 20 cm

Skador

148469

2012-09-22