Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1700-tal, engelskt, i ek, med låda, ben med skuren dekor, höjd 77, 83x55 cm

Slitage

148479

2012-09-23