Vincenzo Loria akvarell

Vincenzo Loria akvarell
Vincenzo Loria akvarell
Vincenzo Loria akvarell
Vincenzo Loria akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LORIA, Vincenzo (Italien 1849-1939): Kvinna i turban, signerad V. Loria, akvarell, 23x14 cm

148481

2012-09-21