Mask, Egungun

Mask, Egungun
Mask, Egungun
Mask, Egungun
Mask, Egungun

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASK, "Egungun", Yoruba, Nigeria, bemålat trä, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Omfattande skador

148523

2012-09-27