Konstantin Szewczenko oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SZEWCZENKO, Konstantin (1915-1991): Rabbin, signerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x50 cm

148529

2012-09-20