Skulptur, Fang

Skulptur, Fang
Skulptur, Fang
Skulptur, Fang
Skulptur, Fang
Skulptur, Fang
Skulptur, Fang

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKULPTUR, Fang, höjd 65 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Obetydliga skador och sprickor

148535

2012-09-27