Oljemålning föreställande "Grefve von Stackelberg"

Oljemålning föreställande
Oljemålning föreställande
Oljemålning föreställande
Oljemålning föreställande

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, à tergo "Grefve von Stackelberg" samt "Marouflerad 1926 E Lindborg Stockholm", olja på duk, 55x46 cm

Lagningar, dubblerad

148541

2012-09-20