Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 2+2, SKÅLFAT, porslin, Kina/Japan,17/1800-tal, dekor i imarifärger samt i blåvitt, diameter 23 samt 14 cm
Nagg
148548
2012-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här