Tallrikar och skålfat

Tallrikar och skålfat
Tallrikar och skålfat
Tallrikar och skålfat
Tallrikar och skålfat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2+2, SKÅLFAT, porslin, Kina/Japan,17/1800-tal, dekor i imarifärger samt i blåvitt, diameter 23 samt 14 cm

Nagg

148548

2012-09-20