Lionello Balestrieri färgetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALESTRIERI, Lionello (1872-1958): "Serenade in Venice", färgetsning, signerad i plåten samt blyertssignerad L Balestrieri, 65x45 cm

148554

2012-09-20