Thure Lindh oljemålning

Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDH, Thure (1913-1976): Vinterlandskap, signerad Thure Lindh, olja på duk, 69x112 cm

148569

2012-09-20