Georg Suttner oljemålning

Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUTTNER, Georg (född 1922): Komposition, signerad Suttner, olja på duk, 18x16 cm

148582

2012-09-20