Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Zig Zag", signerad M Pyk, olja på duk, 40x50 cm

148591

2012-09-21