Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka med blomma, signerad och daterad -36, blyerts, 27x18 cm
Fläckar
148615
2012-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här