Lådspegel

Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel
Lådspegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅDSPEGEL, 1800-tal, mahogny med mässingsbeslag, höjd 42 cm

Skador

148633

2012-09-21