Peter Dahl oljemålning
Vollendet
2012-09-28
148634
| Höchstes Gebot | 12 000 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): På perrongen, monogramsignerad PCD-56, olja på duk, 53x44 cm