Peter Dahl oljemålning

Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): På perrongen, monogramsignerad PCD-56, olja på duk, 53x44 cm

148634

2012-09-28