Henrik Ankarcrona oljemålning

Henrik Ankarcrona oljemålning
Henrik Ankarcrona oljemålning
Henrik Ankarcrona oljemålning
Henrik Ankarcrona oljemålning
Henrik Ankarcrona oljemålning
Henrik Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANKARCRONA, Henrik (1831-1917): Karolinare till häst, signerad Henrik Ankarcrona, olja på duk, 12,5x15,5 cm

148647

2012-09-27