Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Rådjur i skogsglänta, signerad och daterad Einar Jolin 1941, olja på pannå, 41x33 cm

148648

2012-09-21