Snusdosor i silver

Snusdosor i silver
Snusdosor i silver
Snusdosor i silver
Snusdosor i silver
Snusdosor i silver
Snusdosor i silver
Snusdosor i silver
Snusdosor i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSDOSOR, 2 st., silver, Israel Sahlbom, Stockholm 1838, E.L.Larka, Stockholm 1902, CIGARETTETUI, Birmingham 1897, ETUI, med intarsia

Bucklor, skador

148656

2012-09-21