Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNUSDOSOR, 2 st., silver, Israel Sahlbom, Stockholm 1838, E.L.Larka, Stockholm 1902, CIGARETTETUI, Birmingham 1897, ETUI, med intarsia
Bucklor, skador
148656
2012-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här