Peter Åström blandteknik

Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSTRÖM, Peter (född 1946): Komposition, signerad och daterad Astrom 86, blandteknik/collage på papper, 61x45,5 cm

148659

2012-10-03