Åsa Larsson oljemålning

Åsa Larsson oljemålning
Åsa Larsson oljemålning
Åsa Larsson oljemålning
Åsa Larsson oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARSSON, Åsa (född 1968): "Gubbe och älva", signerad och daterad a tergo Åsa Larsson -06, olja på pannå, 32x40 cm

148662

2012-10-03