Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARSSON, Åsa (född 1968): "Gubbe och älva", signerad och daterad a tergo Åsa Larsson -06, olja på pannå, 32x40 cm
148662
2012-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här