Mats Pehrson blandteknik

Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PEHRSON, Mats (född 1958): "Send in the clowns", signerad och daterad a tergo maj 2005, blandteknik på duk, 132x86 cm

148667

2012-09-24