Eva Zettervall oljemålning

Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZETTERVALL, Eva (född 1941): Kvinna med handskar, signerad Eva HZ, olja på pannå, 112x62 cm

148674

2012-10-02