Edward Jarvis oljemålning

Edward Jarvis oljemålning
Edward Jarvis oljemålning
Edward Jarvis oljemålning
Edward Jarvis oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JARVIS, Edward (född 1964): "Trio med Lennart", signerad och daterad a tergo Edward Jarvis 2003, olja på duk, 68x65 cm

148675

2012-10-02