Fat tenn Melchior Leffler

Fat tenn Melchior Leffler
Fat tenn Melchior Leffler
Fat tenn Melchior Leffler
Fat tenn Melchior Leffler

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SKÅLFAT, tenn, stämplad Melchior Leffler (mästare 1745-91/1840), Visby 1761, höjd 6, diameter 33 cm

Skador och lagningar

148678

2012-09-21