Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad EC, olja på duk, 115,5x88 cm, påskrift: Tankeflykt

Färgbortfall

148689

2012-10-02