Agnes Cleve olja

Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): Lässtund, signerad och daterad A Cleve -18, olja på duk, 69x61 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

148696

2012-10-08