Franz Hoffmann-Fallersleben

Franz Hoffmann-Fallersleben
Franz Hoffmann-Fallersleben
Franz Hoffmann-Fallersleben
Franz Hoffmann-Fallersleben

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOFFMANN-FALLERSLEBEN Franz (1855-1927): Landskap med hus, signerad och daterad 1910, olja på duk, 36x76 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

148728

2012-10-08