Augustin Zwiller oljemålning

Augustin  Zwiller oljemålning
Augustin  Zwiller oljemålning
Augustin  Zwiller oljemålning
Augustin  Zwiller oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZWILLER, Auguistin (1850-1939): Porträtt, signerad A Zwiller, olja på duk, 92x73 cm

148731

2012-09-21