Erik Forsman akvarell

Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FORSMAN, Erik (1916-1976): Vinterlandskap med tomte, signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, 40x70 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Fläckar

148733

2012-10-08