Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FORSMAN, Erik (1916-1976): Vinterlandskap med tomte, signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, 40x70 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Fläckar
148733
2012-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här