Stop kallskål i tenn

Stop kallskål i tenn
Stop kallskål i tenn
Stop kallskål i tenn
Stop kallskål i tenn
Stop kallskål i tenn
Stop kallskål i tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOP, 2 st, KALLSKÅL, tenn, varav en femstämplat, höjd 19-21 cm

Skador, inristat personnummer

148746

2012-09-24