Rudolf Stoitzner olja

Rudolf Stoitzner olja
Rudolf Stoitzner olja
Rudolf Stoitzner olja
Rudolf Stoitzner olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOITZNER, Rudolf (Österrike, 1873-1933): Stilleben, signerad (dubbelt), olja på duk, 70x100 cm

Färgbortfall

148756

2012-09-21